RE/MAX Sistemi

RE/MAX, 1973 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya geneline yayılmış, gayrimenkul sektöründe en ileri girişimcilik ve kariyer sistemidir. Büyük hayâlleri ve hedefleri olan, "BEN YAPARIM" diyen girişimcilere RE/MAX başarı için yol haritası ve altyapı sunar. Dünya genelinde 140.000’den fazla girişimci RE/MAX sisteminden faydalanarak gayrimenkul sisteminde faaliyet göstermekte. Türkiye’de RE/MAX 1997 yılında faaliyete başladı ve günümüzde 275'in üzerinde ofis ve 6.000'e yakın gayrimenkul danışmanı ile hizmet vermekte. Türkiye’de RE/MAX sistemi her yıl büyümekte ve sektörün öncü ve lider markası olarak yılda 1 Milyar TL’nin üzerinde hizmet bedeli üretmekte.

RE/MAX Ofislerinin görevi bulundukları bölgede danışmanların üretken olabilecekleri çalışma ortamını sunmak. Ofis eğitim, mentorluk, ilan portal üyeliği, teknolojik altyapı, sözleşmeler, formlar, hukuki destek gibi pek çok konuda uzman desteği ve altyapı sunarak danışmanların işlerini verimli ve etkili yapmalarına destek oluyor.

RE/MAX Sistemi

MAXIMUM ve RAPP Gelir Modelleri

RE/MAX yüksek performans karşılığı yüksek gelir hedefleyen girişimcilere uygundur. RE/MAX sisteminden faydalanan Gayrimenkul Danışmanı kendi işinin sahibi bir girişim olarak farklı gelir modellerini seçebilir. MAXIMUM sistemde danışman ürettiği hizmet bedelinin %80’ine,RAPP sistemde ise %48’ine sahip olur.

Girişimci özelliklerine sen de sahip Olabilirsin! [email protected]

Genelde danışmanlar düşük maliyetli RAPP sistemi ile başlar, işe hakimiyetleri ve işlem sayıları artınca MAXIMUM sistemine geçerler. İşleri büyüdüğünde ekip kurarak ( Gayrimenkul Çalışma Timi) büyüyen işlerini takip edebilirler. İşin detaylarını ve dinamiklerini öğrenen bazı danışmalar belli bir süre sonra başka bir kariyere geçmek isterler ve ofis açarak tecrübelerini yeni danışmanlara aktarırlar . Bazı danışmanlar ise belli bir yaştan sonra daha düşük tempo ile çalışmayı tercih ederek işlerini devredip, eğiticilik ya da koçluk yaparlar.

Franchise Ofis Açmak

Bir RE/MAX Franchise ofisi açmak için RE/MAX Türkiye ile  5 yıllık bir sözleşme imzalamak ve bu süre için bir bedel ödemek gerekir. Merkezi lokasyonda bir ofis donatmak ve girişimci gayrimenkul danışmanlarının her türlü ihtiyacını karşılayacak ofis altyapısı kurmak ofisin görevleri arasında. Ofis brokerının en önemli fonksiyonu ise yeni gayrimenkul danışmalarına yol göstermek, tecrübe aktarmak, mentorluk yapmak, danışmanları çözüm üretir kılmak.

Gayrimenkul sektöründe girişimci olmak istiyorsanız görüşelim. Ofisimizde tecrübe kazanarak kendi ofisini açan girişimcilerden mi , yoksa Avrupa ve Dünya sıralamasına giren danışmanlarımızdan birisi mi olacaksınız.

Randevu Oluştur

Bilgilerinizi girin, hızlıca bağlantı kuralım.

Girişimciliğe yatkınlığını ölç! Teste Başla